Nakupování

Proč dát přednost potisku na mikině před tričkem


Mikina má vyšší gramáž – mikina má v porovnání s tričkem obvykle vyšší gramáž, což znamená, že je také více pravděpodobné, že bude mít delší životnost. Mikiny nosíme obvykle jako vnější část oblečení, a to pak může docela dobře přispět k oslovení lidí kolem nás, jestliže mikinu opatříme potiskem. Trička bývají často ukrytá právě pod reklamní mikinou https://promotextile.cz/cs/6-mikiny nebo pod bundou či svetrem a výjimkou jsou jen velmi teplé letní dny.

chlapec v mikině

Je vzdušná – pokud si obléknete mikinu volného střihu, můžete ji nosit i v teplejším počasí, protože vzduchová vrstva pod mikinou působí jako tepelný izolant. Rukávy lze u mikiny vykasat a podle potřeb povytáhnout či povolit, takže budete mít oděv nastavený tak, jak potřebujete. Mikina je zkrátka jeden z nejuniverzálnějších druhů oblečení.

dívky v mikinách

Sportovní, ležérní, pracovní i slavnostní – mikinu lze obléknout pro všechny příležitosti, snad jen s výjimkou událostí, kde je předepsaný společenský oděv v podobě košile s kravatou, saka, halenky a kostýmu. Mikinu si ale můžete klidně vzít na oslavu narozenin, stejně jako na výlet do přírody, pro jízdu na kole, anebo pro práci v kanceláři nebo výuku ve škole. A podle potřeby lze mít mikiny jednoduchého střihu, anebo s kapucí.

Krásný dárek – chcete-li někomu udělat radost, stačí pořídit barevnou mikinu a obdařit ji stylovým a originálním potiskem. Jestliže jste opravdu nápadití, mikina s vámi vymyšleným tiskovým tématem může mít i velký úspěch.

Mikiny pro partu lidí – jedete na vodu, vyrážíte na dovolenou do hor s cílem nachodit tu stovky kilometrů, anebo připravujete cyklistické soustředění v partě přátel, kde je vás dohromady třeba i dvanáct? Pak můžete nachystat pro každého mikinu jako upomínkový předmět a obdařit je potiskem k danému tématu. Takovéto upomínky mívají lidé v šatníku spoustu let a mohou být vhodným doplňkem k fotografiím z tamní akce, zvláště pokud se vaše společné působení dokonale vydaří.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč dát přednost potisku na mikině před tričkem