Nakupování

Užijte si hebkost a luxus červeného sametu


Znáte skladbu od norské hudební skupiny A-HA s názvem „Velvet“? Je velmi podmanivá a melodická, a zaposloucháte-li se do jejích tónů, možná vám připomene červený samet Prima obchod, z něhož se zhotovují nádherné bytové doplňky. K čemu byste mohli tuto látku využít právě vy?

náhrdelník na sametu

Povlaky na polštáře a povlečení – sametové povlečení dokáže navodit úžasnou atmosféru. Doporučujeme jej v červené barvě pro vaši návštěvu, která u vás přespává, a pokud chystáte první rande s vaší přítelkyní u vás doma, pak bude červený samet v ložnici vynikající příležitostí k milostným hrám. Můžete si pak v ložnici pustit skladbu od A-HA, bude to stylové.

Šaty na karneval – ze sametu lze ušít takřka cokoli včetně šatů na karneval. Samet navozuje dojem luxusu, a tak tomu také přizpůsobte volbu vhodné karnevalové masky, aby to nebyl například pirát sedmi moří, co se obléká do hrubé juty a vystačí s námořnickým tričkem.

sametové povlečení

Šaty na firemní party – umíte si představit být středem pozornosti zejména mezi muži a okouzlit je svým sexappealem? V šatech ze sametu se vám to může vydařit, pamatujte ovšem na vhodné doplňky (kabelku, šperky, sestřih vlasů a účes) a také na správně zvolenou obuv. Ta může být ve velmi kontrastní barvě, například k červenému sametu se hodí čistě bílé taneční střevíce.

Luxusní mikina na dovolenou – chystáte se odjet s přáteli na dovolenou na podzim v zimě do hor a budete ubytovaní v hotelovém apartmá? Pak se vám tu bude sametová mikina hodit. Vypadá úžasně a je příjemně hřejivá. Oceníte ji v interiéru hotelu i venku v přírodě.

Závěsy – v současné době se prodává mnoho dekorativních závěsů z polyesteru. Jsou poměrně levné a vypadají velmi dobře, ovšem samet je samet. Jeho vzhled dodá dekorativnímu bytovému textilu ten pravý šmrnc.

Tak si samet užijte, je to jedna z nejpříjemnějších látek na dotek a potěší jistě i váš zrak. A nezapomeňte – samet se pere jen na 30 stupňů Celsia a nežehlí se!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Užijte si hebkost a luxus červeného sametu