IT

Diplomová práce


Já si myslím a předpokládám, že my lidé bychom byli bez počítačů opravdu asi v koncích, protože když zjišťuji, tak mnoho lidí právě na počítači pracuje anebo také studuje. Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří právě pracují online a jsou na home office. Také si vzpomínám, když mi můj sen polil můj počítač, byla jsem opravdu v šoku. Zrovna jsem dodělávala ještě na vysokou školu diplomovou práci. Ano, měla jsem dítě brzy, ale mě to vůbec nevadilo a byla jsem za to ráda. Ale když mi můj šestiletý syn potom omylem polil diplomovou práci, kterou jsem měla ještě v počítači, tak jsem byla úplně v šoku.

Denně pracuji s počítačem.

Samozřejmě, že zase moje druhá chyba byla, že jsem to neměla nijak uložené, takže se mi to bohužel neuložilo. Moje třítýdenní práce byla opravdu vniveč, ani nevíte, jak mě to štvalo. A potom jsem také lítostí brečela, protože už jsem měla jenom málo času, abych dopsala znovu jinou diplomovou práci. Zkoušela jsem to ještě na univerzitě nějak ukecat, nějak se omluvit, ale bohužel to nešlo, takže jsem se musela rychle snažit. Samozřejmě, že moje diplomová práce v počítači byla opravdu děsná. A jak jsem to psala rychle, protože mě tlačil čas, tak to všechno stálo za nic. Bylo to opravdu těsné.

Mnoho lidí je na home office.

A sama za sebe jsem se styděla, protože jsem si dávala vždycky záležet na tom, abych měla opravdu perfektní výsledky a ne, abych někde si sedla k něčemu, jako je počítač nebo notebook a potom abych měla všechno rychle hotové. Tohle vůbec nebyl můj styl. Takže jsem si řekla, že když pochopím počítače a taky se budu zajímat více a o informační technologii, že tohle všechno pochopím a potom také už mě napadne všechno důležité uložit. A také jsem vám stála někdy nějaká nehoda, že jste si bohužel v počítači nic neuložili a potom se vám to nějak rozbilo nebo nějak ztratilo? Věřte, že mě už dvakrát, od té doby už si všechno ukládám. 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Diplomová práce