Elektro

Čistička vzduchu


Znáte čističky vzduchu? My u nás doma máme spoustu zvířat a také ještě bydlíme na vesnici, kde mají sousedé hospodářská zvířata. V létě to většinou tak moc zapáchá, že to leze i ke mně do obýváku, do ložnice i do dětského pokoje a kuchyně. Také není výjimkou, že to páchne dlouho. Abych nemusela stále kupovat nějaká vonítka domů anebo různé bytové deodoranty, tak jsem si řekla, že si pořídím nějakou čističku vzduchu. Navštívila jsem tedy nejbližší elektro. V elektru jsem se zeptala, jestli tady mají nějaké kvalitní čističky vzduchu. Oni mi řekli, že mají, že záleží na tom, jak mám velikou místnost a jak účinnou čističku vzduchu budu chtít.

Mám ráda čistý a voňavý domov.

Řekla jsem, že chci s uhlíkovým filtrem a také takovou, aby to bylo do třiceti pěti metrů čtverečních. Protože máme opravdu veliké místnosti. Pan prodavač v elektru mi řekl, že mají několik druhů čističek vzduchu. Tak jsem se šla podívat a byla jsem opravdu překvapená, ale zároveň ztracená. Tolik typů a druhů čističek vzduchu, že mě zrak přecházel. Opravdu jsem netušila, že je tolik druhů. Čekala jsem tak dva tři druhy, ale ono jich tam bylo desítky! To bylo tak obrovské elektro, že jsem tomu ani nemohla uvěřit, takže jsem si vybrala takovou zlatou střední cestou.

Díky čističce vzduchu se nám lépe dýchá.

Vybrala jsem si takovou vyšší čističku vzduchu. Takovou krásnou štíhlou a designovou a mně se to moc líbilo. Bylo to v dekoru dřeva, měli tam také tohle to samé v růžovém provedení, ale mě se líbil dekor dřeva. Přesně tohle se hodilo ke mně do obývacího pokoje a také do dětského pokoje, takže jsem raději vzala dvě čističky vzduchu. Tohle elektro se mi opravdu líbí. A víte co? Čistička vzduchu opravdu pohltila všechny zápachy, všechny zápachy z hospodářských zvířat a také ze zvířat, které máme doma. Jsem opravdu nadšená. Partner stále přemýšlí nad tím, že bychom si ještě jednu čističku vzduchu pořídili také do ložnice. 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Čistička vzduchu