ZUBNÍ LÉKAŘI NAŠÍ STOMATOLOGIE
Lékař -stomatolog
Valerii Vashchuk

Poskytování komplexní zubní péče.
Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie.
Oboru stomatologie se věnuji přes 10 let.
Snažím se pro své stávající i nové pacienty poskytnout veškerý možný komfort při ošetření.

Proto nabízím vždy citlivý přístup, důkladné vyšetření pacienta, nejnovější materiály a lékařské postupy. 

Stále se vzdělavam ,aby poskytnout svým pacientům tu nejkvalitnější peče.

Naši prioritou je individuální , maximálně komplexní a empatický  přístup, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.

Snažíme se nejen o maximálně kvalitní ošetření po odborné stránce, ale i také o maximálně citlivý psychologický přístup vedoucí k odbourání strachu před ošetřením.

Naše ordinace disponuje mezi jiným digitálními zobrazovacími systémy (intraorální a panoramatické rentgeny) .

Intraorální rentgen umožňuje vytvoření detailních snímků, které jsou nezbytné k odhalení velmi malých kazivých defektů v mezizubních prostorách nebo pod výplněmi.

Panoramatický rentgen (OPG) podává přehled o celém rozsahu chrupu včetně čelistních dutin a kloubů a poskytuje tak další informace o případných onemocněních.


Digitální rentgeny jsou šetrné k organismu - dávka záření je velmi nízká.

Ordinace je zařízena tak,abyste se cítili co nejpříjemněji a zcela ztratili obavy z její návštěvy.

O nás

Hodnocení pacientů:

Tereza Meierová

Chtěla bych touto cestou pochválit pana doktora Marikutsu za profesionální přístup a bezbolestné provedení mého výkonu. Ze zubařů jsem měla odjakživa velký strach, ale pan doktor je velice citlivý, vše vysvětlí a výkon mi provedl bezbolestně a s perfektním výsledkem. Objednací doba je velice flexibilní, není třeba čekat dlouhé týdny a pracuje i během večerů a víkendů. Sestřička je moc milá slečna - našla jsem konečně ordinaci, kam se budu ráda dostavovat.
Děkuji, Meierová Tereza

Tommy Rocky Morava

Sice jsem lajk, ale díky četným negativním zkušenostem s předchozími zubaři dokáži s čistým svědomím říct, že doktor Sapeliuk je profík na správném místě. 
Mladý odborník používající ty nejnovější postupy (od starých škol ruce pryč prosím). Udělal si na mě čas s urgentní bolestí ten den kdy jsem zavolal. Vše mi vysvětlil, navrhl postup, a doslova se se mnou sral. 3x přidával injekci na umrtvení, po dobu celého procesu dbal na to, aby mě to nebolelo a ikdyž jsem mu pod ruce neviděl, bylo evidentní, že si dal na své práci fakt záležet. Až už jsem si říkal, co tam furt takovou dobu vymýšlí :D 
Samozřejmostí byl rentgen a všechny ty vobštrukce kolem. 2 hodiny práce, čištění kanálku, provizorní plomba za 1800. Ani nevíte s jakou radostí jsem platil. 
Jako člověk působí velmi mile s upřímným zájmem. Sestřička je taky super. Skvěle se ladí. 
Když bych chtěl být rejpal, tak by křeslo mohlo být pohodlnější. 
Doporučuji a díky!

Lenka Braham

Přeháním? Vůbec ne, pokud ano, tak pan doktor  si to skutečně zaslouží! Je mi přes čtyřicet let a doposud jsem se nesetkala s takovou výbornou péčí lékaře. A nejen to, ale i příjemným osobním jednáním. Pan doktor je velice pečlivý lékař. Je z něj úplně cítit, že svoji práci má skutečně rád. Rozhodla jsem se vyměnit si plomby amalgámové za bílé a dát si všechny zuby do pořádku. Hned při první návštěvě i se svými dětmi, jsem věděla, že v této ordinaci zůstanu. A pan doktor začal s opravou mých zubů. Dnes mi opravoval kazy a přitom pečlivě čistil zubní kámen, vyloženě si se zuby pohrál. Opravoval přední zuby a plomby vůbec nejsou vidět, žádný rozdíl od ostatních zubů. Výborná, pečlivá práce. Navíc jsem celkem srab a nejraději bych utekla už z čekárny, jaký mám strach ze zubaře. Po dnešku vím, že už nemusím, pan doktor mi dal injekci a oprava kazů byla úplně bezbolestná. I jsem chvílemi měla pocit, že usnu. :) Ordinaci má moderně vybavenou, čistou. Zaregistrovala jsem u pana doktora sebe a mé děti, které jsou též s panem doktorem spokojený. Navíc má v ordinaci super sestřičku, která to s dětmi umí. Mého osmiletého syna dokázala tak zabavit a pobavit, že by do této ordinace klidně chodil každý den, kdyby mohl :). Navíc u této sestřičky mám bonus k nezaplacení, jsem sluchově postižená, neslyším a komunikuji odezíráním a sestřička nejen, že má dobrou artikulaci, ale nikdy si při komunikaci nezapomene sundat roušku, abych ji rozuměla. To je super. Zkrátka, tato ordinace nemá chybu a všem mohu tohoto stomatologa doporučit. :) Pacientka Lenka Braham